Značka Model Motor
Nakúpte za 100 EUR s váhou pod 9 kg a získajte dopravu ZADARMO!
Nipponcars na Facebooku
PAV – Jankov vŕšok 2018: fotogaléria (nedeľa)

3 – 5 augusta sa konali preteky do vrchu na Jankovom Vŕšku FIA Majstrovstvá Zóny...

RacingWheels Day 18

Všetci nadšenci rýchlych áut netrpezlivo čakali na stálicu medzi slovenskými okruhovým...

ToyotaTeam Slovakia & friends Relax 2016

V sobotu 9. júla 2016 sme sa zúčastnili už druhého statického stretnutia fanúšikov zna...

Mazda CX-7 po ďalších 20 000 km

Ruku na srdce, Mazda CX-7 nemá tú najlepšiu povesť medzi autami, najmä jej motor 2.3 T...

Dušanove Audi A8 L 4.2 V8 generácia D3

Druhá generácia Audi A8 s označením D3 je auto, ktoré mnoho z nás pozná aj z filmu Kur...

5 áut ktorých predaj doteraz ľutujem

Chlap za život vystrieda veľa aút (niekto aj iných vecí), takže sa niet čomu čudovať,...

Autoglym

 

NipponCars a Autoglym

V roku 2013 sa NipponCars stal autorizovaným predajcom značkovej britskej autokozmetiky Autoglym. Naším krédom je, že predávame produkty, ktoré sami používame na našich autách, a ktoré máme dôkladne otestované. Pri množstve autokozmetiky na svetovom (aj slovenskom) trhu je pre bežného spotrebiteľa náročné zorientovať sa v ponuke. Nedostatok informácií a relatívne nízke povedomie o správnej údržbe a starostlivosti o vzhľad vozidla sú ďalším problémom.

Pre špičkovú britskú autokozmetiku značky Autoglym sme sa rozhodli z niekoľkých dôvodov:

-          Tradíciasilné zázemie značky Autoglym

-          Vlastný výskum (R&D)

-          Dobrá skúsenosť s inými britskými produktmi v našom portfóliu

-          Jednoduchosť v používaní produktov Autoglym

-          Výborné výsledky pri našom testovaní a absolútna spokojnosť v rámci nášho tímu

Keďže sme sami členmi klubov majiteľov áut, nemohli sme prehliadnuť ani fakt, že Autoglym je veľmi populárny nielen u profesionálnych používateľov (auto umyvárne, autodielne, čistiace firmy, správcovia vozových parkov ...), ale aj u bežných motoristov a fanúšikov rôznych značiek. Produkty spoločnosti Autoglym nájdete vo všetkých oblastiach automobilových aktivít a majú technické osvedčenia od mnohých popredných automobilových výrobcov. Po dôslednom, niekoľkomesačnom testovaní sme s nadšením konštatovali, že Autoglym poskytuje majiteľovi auta naozajstnú radosť pri jeho údržbe a starostlivosti o vzhľad. Pri každom produkte sme zistili, že funguje presne tak, ako má, že sa veľmi jednoducho používa a estetické výsledky sú perfektné. Naozaj sme zažili ten pocit, kedy po aktívnom relaxe spojenom so starostlivosťou o svoje auto doslova obdivujete výsledky svojej práce: čistota, krásny hlboký lesk, dokonale hladký lak a skvele vyzerajúci interiér. O dobrom pocite z kvalitne zakonzervovanej karosérie ani nehovoríme.

Z histórie Autoglym

Autoglym vznikol už v roku 1965, sídli v anglickom Letchworthe, zamestnáva viac ako 100 ľudí a distribuuje svoje produkty do celého sveta. K najvyšším oceneniam patria certifikáty špičkových automobiliek, ktoré často používajú Autoglym priamo vo výrobnom procese alebo pri svojich prezentáciách na výstavách a autosalónoch (napr. Jaguar, Aston Martin, Mercedes-Benz, Volkswagen a iní). Autoglym je výhradným dodávateľom produktov pre Britský kráľovský dvor, kde sa ich produkty používajú pri starostlivosti o všetky nové, ale aj staré a nesmierne vzácne automobily.

V rámci vlastného výskumu investuje Autoglym množstvo času do testov, vyvíjania nových produktov a spolupráce s výrobcami materiálov a automobilov. Hlavným cieľom Autoglymu je poskytnúť motoristom špičkové, efektívne a inovatívne produkty, ktoré sú dokonale kompatibilné so všetkými druhmi povrchov a materiálov.

Valeting vs. Detailing

V súčasnosti sa pri údržbe a starostlivosti o vzhľad automobilov udomácnil výraz "detailing". Autoglym však pri prezentácii svojich produktov a aplikácii preferuje výraz "valeting". Pod pojmom detailing sa rozumie najmä hĺbková renovácia lakov, karosérii a interiérov vozidiel. Tieto služby sú však väčšinou drahé a skôr jednorázové (abrazívne strojové leštenie karosérie nie je možné absolvovať donekonečna kvôli stenšujúcej sa vrstve laku). Naopak, valeting predstavuje súhrnnú starostlivosť o zovňajšok a interiér automobilu. Autoglym teda ponúka najmä produkty určené na každodennú údržbu interiéru / exteriéru automobilov, konzerváciu lakov, plastov a iných materiálov. Cieľom Autoglymu je neustále ponúkať a zlepšovať svoje produkty tak, aby dosahovali skvelé výsledky pri jednoduchej aplikácii a bezkonkurenčný pomer kvalita / cena / výdrž.

KONTAKTY NA NIPPONCARS.SK